Eliss s r.o.

privitanie.gif (5338 bytes)


tel.: +421 41 451 0011

eliss@eliss.sk

slovak

english

______________________________________________________________________


Profil spoločnostiVážení partneri,

dovoľte nám, aby sme Vám predstavili našu spoločnosť ELISS s r.o.

Pracovníci našej firmy majú dlhú tradíciu a profesionálne schopnosti na vysokej úrovni v oblasti riadenia a automatizácie, tak v oblasti návrhu riadiacich systémov ako aj ich aplikácií v priemysle, taktiež v oblasti komplexného riešenia inteligentných budov a domov.

Naša práca začala na pôde Výskumného ústavu výpočtovej techniky v Žiline v roku 1983. Naše oddelenie predstavovalo jeden z dvoch špičkových tímov v oblasti návrhu CNC systémov pre obrábacie stroje v bývalom Československu.

Na začiatku našej profilácie stáli návrh a výroba prototypov CNC a PLC systémov a postupne, spolu s meniacimi sa podmienkami v našej ekonomike a priemysle, sme rozšírili naše skúsenosti a orientáciu do aplikačnej oblasti. V tejto dobe sme sa podieľali na projektoch ako Riadenie CNC Sústruhu pre TOS Galanta, Dispečerské stredisko stredisko pre CNC sústruhy pre SES Tlmače, Riadenie meracieho zariadenia akosti pneumatík pre Gumárne Púchov, Riadenie elektroiskrového drôtového vyrezávacieho stroja pre Považské Strojárne v Považskej Bystrici alebo Riadenie ohýbacieho stroja pre VSS Košice.

V roku 1991 časť nášho oddelenia založila súkromnú spoločnosť ELISS s r.o. a pokačovala v aktivitách na súkromnej báze.

Čo pre Vás môžeme urobiť?

Poskytujeme komplexné konzultačné, projekčné a realizačné služby na kľúč podľa charakteru zákazky a priania zákazníka, záručný aj pozáručný servis na všetky naše riešenia a dodávky.

Navrhujeme a vyvíjame riadiace systémyaplikačný softvér (a firmvér) podľa potrieb zákazky a požiadaviek zákazníka.

Pôsobíme v oblasti procesnej automatizácie výrobných liniek, strojov a prevádzok a modernizácie rôznych zariadení alebo priemyselných komplexov na  báze riadiacich systémov podľa požiadaviek zákazníka.
Od roku 1997, ako prví na Slovensku, realizujeme aplikácie v oblasti riadenia inteligentných domov a budov.

Naše riešenia, okrem primárnej funkcie riadenia procesov, zahŕňajú aj užívateľské rozhrania podľa priania zákazníka od najjednoduchších ovládacích panelov až po dispečerské  PC pracovisko s vizualizáciou a ovládaním procesov na úrovni PC SCADA systému.

Všetky naše riešenia, či už v oblasti priemyselnej automatizácie, alebo riadenia inteligentných budov a domov rešpektujú okrem účelnosti, bezpečnosti a komfortnosti obsluhy aj ekonomiku prevádzky a údržby a šetrenie spotreby energií.

Vďaka používanej technológii distribuovaného riadenia novej generácie na báze technológie LONWORKS od firmy ECHELON realizujeme širokú škálu aplikácií od najjednoduchších až po rozsiahle aplikácie, ktoré zahŕňajú stovky uzlov riadiacej siete, v prípade potreby až po dispečerské PC pracovisko. 

Pracovníci našej firmy sa tešia na spoluprácu.

Návrat späť

______________________________________________________________________

© 2016 MB